Podrobný návod

Pre správne pridanie účtu prosím postupujte podľa následujúcich krokov.

Zdarma registrácia na Áno Svadba

V prvom rade sa Vám chceme poďakovať, že sa zvažujete stať jedným z nás zdarma registráciou na portál Áno Svadba. Budeme sa snažiť vyhovieť všetkým Vašim požiadavkám. Ak niečomu v pripravenom návode nepochopíte, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať pomocou kontaktného Formulára (obálka v pravom dolnom rohu) alebo priamo cez online chat (modrá obálka v ľavom dolnom rohu). Registrácia a pridanie novej firmy je zdarma

Registrácia je jednoduchá a prehľadná, tak ako aj ostatné funkcie portálu a určite nebudete mať problém portál obsluhovať. Začneme kliknutím na ružové tlačidlo „Prihlásiť sa/Registrovať“. Keďže účet ešte nemáme klikneme dolu na tlačidlo „Registrovať“, kde vyplníme údaje potrebné pre registráciu. Nakoniec klikneme na „vytvoriť účet“ a počkáme na správu o úspešnom registrovaní účtu.

Ako pridať novú firmu

Po úspešnej registrácií na náš portál Áno Svadba sa môžeme prihlásiť. Prihlásime sa tak isto ako sme sa registrovali, no s tým rozdielom že teraz už neklikneme na tlačítko Registrovať ale vyplníme prihlasovací formulár. Teraz keď sme sa prihlásil nás portál automaticky presunie do Vašej osobnej aplikácie na správu firmy. Pre pridanie novej firmy klikneme na modré tlačítko „Nové“ a následne v rozbaľovacom menu na „Nový inzerát“.

Po kliknutí na „Nový inzerát“ sa nám zobrazí výber balíčkov. Vyberte si prosím balíček, ktorý Vám najviac vyhovuje a kliknite na „Vybrať balíček“. Tým sa dostaneme na pridanie inzerátu. Postupne vyplníme všetky potrebné informácie o firme, ktorého pridávame. Veľký pozor dávajte pri pridávaní polohy, kde musíte zadať presnú adresu, pretože svadobný portál Áno Svadba spolupracuje s pokročilou technológiou Maps spoločnosti Google, ktorý pre správne lokalizovanie potrebuje pravdivé a presné údaje. Po vyplnení údajov pridáme obrázky, ktoré chceme, aby sa zobrazili pri firme. V niektorých balíčkoch Vám ponúkame možnosť pridať aj vlastné video, ktoré sa v poslednej dobe stalo dosť populárnym. Pokiaľ neviete ako sa také video vyrába a chceli by ste také video mať, odporúčame Vám možnosť využiť našu službu AVATE STUDIO . Pri kolonke 3d Wiever si môžete pridať vlatný kód 3d náhľadu, alebo využiť našu službu 3D snímania, kde Vám pomocou špecializovanej techniky nasnímame celú Vašu firmu a Vaši klienti ju tak budú môcť prezerať v 3D náhľade. Teraz môžeme kliknúť na tlačítko ULOŽIŤ. Gratulujeme, firma bola vytvorená. Ak ste vybrali platený balíček, je potrebné ho zaplatiť. Postupujte prosím podľa pokynom zobrazených pri platbe. Po úspešnom zaplatení TOP balíku bude Vaša firma publikovaná podľa ponuky TOP balíka na portáli Áno Svadba.sk

Ako upraviť vytvorenú firmu

Ak ste na tomto kroku, tak ste úspešne pridali svoju firmu, a my Vám chceme pogratulovať, že ste sa dostali až sem. Niekedy sa však nepatrnou náhodou stane, že ste pri vytváraní firmy spravili chybu. Nemusíte sa báť, že sa chyba nebude dať opraviť. Teraz si vysvetlíme ako profil upraviť či už opravením chyby, alebo pridaním novej informácie.

Prejdeme do Vašej osobnej aplikácie kliknutím na okienko v menu s Vaším menom kde pri rozbaľovacej ponuke klikneme na „Nástenka“ (Ak sa už vo Vašej aplikácií nachádzate tento krok preskočte.) Po otvorení Vašej aplikácie v ľavom menu kliknite na „Môj zoznam“ a “ Zverejnené“ (alebo čakaujúce ak ste ešte nezaplatili za firmu) kde si sa Vám zobrazí firma. Kliknite prosím pri firme na „Upraviť“. Po kliknutí sa nám zobrazí špecialista, ktorého sme vytvorili. Špecialistu upravíme kliknutím na oranžovú ceruzku, na ktorú keď prejdeme kurzorom myšky sa nám zobrazí „Editovať špecialistu“. Po kliknutí na ceruzku sa zobrazí presne taký istý formulár ako pri vytváraní nového špecialistu, akurát teraz už vyplnený. Doplníme alebo upravíme čo treba a na konci klikneme na „Uložiť“. Gratulujeme, úspešne ste upravili svojho špecialistu.

Ako topovať firmu

Ak chcete, aby sa Vaša firma stala odporúčanou a nachádzala sa na prvých miestach a na hlavnej stránke medzi Odporúčanými firmami, musíte si vybrať podľa kroku 2 balíček, ktorý umožňuje odporúčanie balíčka. Po objednaní tohto balíčka sa Vaša firma po zaplatení automaticky nastaví ako odporúčaná.

Video návod

Pre správne pridanie účtu prosím postupujte podľa následujúcich krokov.