Zo zahraničia

Najhorúcejšie nové svadobné trendy na rok 2017

   

Najhorúcejšie nové svadobné trendy na rok 2017

,,Kaviar Gauche‘‘

02.10.2016 Paríž, jar 2017 Svadobná kolekcia jar / leto 2017 Kaviar Gauche s názvom  „Sans Souci“, ktorý je teraz uvedený u návrhára Mona Bismarck Americkom centre v Paríži. Každý si praje biť v ten jedinečný deň v živote krásny – a to vďaka nádhernej berlínskej značke. Rozprávali sme sa s dizajnérmi Alexandra Fischer-Roehler a Johanna Kuhl o ich Bridal-Couture svadobnej kolekcii a svadobné trendy 2017.

Kaviár Gauche  o novej kolekcií „Sans Souci“.

„Alice“ -Capsule kolekcia bola inšpirovaná filmom „Alice in Wonderland“./ Alenka v krajine zázrakov /

V minulosťi Bridal-Kolekcia (biela) Iris (kvety a bohyne). Čo bolo inšpiráciou pre svadobné kolekciu v roku 2017?

 Kaviar Gauche: Okamžiky šťastia boli inšpiráciou pre nášu novú svadobnú kolekciu. Kolekcia „Sans Souci“ znamená „bezstarostné“ je to motto kolekcie, pretože pre nás je to niekedy najcennejšie užiť si ľahkosť a bezstarostnosť v živote.

Ktoré prvky charakterizujú novú Svadobnú kolekciú 2017? Charakteristické farby, strihy, detaily?

 Kaviar Gauche:  Inšpirovovali som sa prírodou ,detailami kvetov, lineárne prvky, perím, srdcom a hlavnými prvkami novej kolekcie sú  ,,Sans Souci‘‘ výšivky . Siluety šiat pôsobia  ženský a jemne,  navyše sme sa zamerali na nový čistí Capelook /vrchný prehoz/ , nosí sa dlhý alebo kratší v kombinácii s rozšírenými nohaviciami, ktoré vytvárajú veľmi moderný obrys.

 

S akými farbami ste sa hrali  – okrem rôznych bielych, krémovej alebo priesvitných šatách – ktoré farby zohrali hlavnú úlohu v svadobnj sezóne 2017, a to ako v oblečenií, rovnako ako pri kvetoch, dekorácii, makeapp?

Kaviar Gauche: Jedná sa o veľmi jasné pastelové farby, jemné, svieže a nežné, to všetko sa predstaví v  kolekcii predstaviť téma kolekcie „Sans Souci“.

 

O autorovi

Podobné články